Uitjes Zuid-Holland

Uitjes Zuid-Holland met korting op Ticketveiling.nl

Ontdek de Beste Dagjes Uit in Zuid-Holland

Zuid-Holland barst van de mogelijkheden voor een geweldig dagje uit. Of je nu met het hele gezin op pad gaat of een ontspannen dag voor jezelf plant, deze provincie heeft voor ieder wat wils. Hier zijn de top uitstapjes in Zuid-Holland die je niet wilt missen.

Pretparken in Zuid-Holland

Voor een dag vol avontuur en plezier moet je in een van de pretparken zijn. Duinrell in Wassenaar biedt een mix van spannende achtbanen en het grootste overdekte glijbanenparadijs van de Benelux, het Tikibad. Avonturenpark Drievliet in Den Haag is perfect voor een familie-uitje met attracties die variëren van spectaculaire achtbanen tot rustige kinderritjes.

Dierentuinen in Zuid-Holland

Dierentuinen zijn altijd een hit bij gezinnen. Diergaarde Blijdorp in Rotterdam is een van de oudste en meest geliefde dierentuinen van Nederland, met indrukwekkende dierenverblijven en een prachtige botanische tuin. Vogelpark Avifauna in Alphen aan den Rijn is een paradijs voor vogelliefhebbers, waar je talloze exotische vogelsoorten kunt bewonderen.

Musea in Zuid-Holland

Voor een cultureel dagje uit zijn de musea in Zuid-Holland een aanrader. Het Mauritshuis in Den Haag herbergt meesterwerken van beroemde schilders zoals Vermeer en Rembrandt. In Rotterdam vind je het Maritiem Museum, waar je alles te weten komt over de rijke maritieme geschiedenis van Nederland. En Museumpark Archeon brengt je met een tijdreis ver terug de tijd in.

Speeltuinen in Zuid-Holland

Natuurlijk mogen speeltuinen niet ontbreken. Plaswijckpark in Rotterdam is een ideale bestemming voor gezinnen met jonge kinderen, met uitgebreide speeltoestellen en een kinderboerderij. Ook Avonturenboerderij Molenwaard kun je niet overslaan. Fien en Teun nemen je graag mee in het boeren landleven.

Ontspanning in de Sauna in Zuid-Holland

Na al dat avontuur en cultuur is er niets zo ontspannend als een dagje wellness. Centre du Lac in Pijnacker biedt een oase van rust met diverse sauna's, baden en ontspanningsruimtes. Een perfecte afsluiting van een drukke dag.

Zuid-Holland biedt een veelzijdigheid aan dagjes uit die gegarandeerd voor plezier en ontspanning zorgen. Of je nu met het gezin op pad gaat, een romantisch uitje plant, of gewoon even wilt ontsnappen aan de dagelijkse routine, in Zuid-Holland vind je altijd iets wat bij je past.