Zoo Veldhoven

Zoo Veldhoven

Zoo Veldhoven
Zoo Veldhoven
Zoo Veldhoven
Zoo Veldhoven
Zoo Veldhoven
Zoo Veldhoven
Zoo Veldhoven
Zoo Veldhoven

Tickets Zoo Veldhoven met korting

Beleef een geweldig avontuur bij Zoo Veldhoven, het perfecte dierenpark nabij Eindhoven voor een familie-uitje. Zoo Veldhoven biedt een leuk dagje uit met kinderen, vol spannende activiteiten en unieke ervaringen. Laat je verrassen door de voedermomenten bij Zoo Veldhoven, waar je de kans krijgt om papegaaien, flamingo's en andere exotische vogels van dichtbij te voeren.

Naast de prachtige vogelcollectie kunnen de kinderen losgaan in 2 grote speeltuinen. Een buitenspeeltuin bij de ingang en een overdekte speeltuin in Bamboe Jungle! Zoo Veldhoven is het dierenpark waar je unieke vogels kunt bewonderen en heerlijk kunt ravotten in de speeltuinen. Plan je bezoek vandaag nog en ontdek zelf waarom Zoo Veldhoven het ideale familie-uitje is!

Zijn huisdieren toegestaan in het park?

Op het gehele terrein van Zoo Veldhoven zijn huisdieren niet toegestaan. Een uitzondering op deze regel is een hulp of blindegeleidehond.

Hoeveel diersoorten zijn er in Zoo Veldhoven?

Bij Zoo Veldhoven wonen ruim 150 verschillende diersoorten, het grootste deel bestaat uit papegaaien, parkieten, kraanvogels, roofvogels en uilen.

Is Zoo Veldhoven Rolstoeltoegankelijk?

Zoo Veldhoven is goed toegankelijk voor rolstoelgebruikers. Voor wie het niet mogelijk is om een eigen rolstoel mee te nemen, heeft Zoo Veldhoven enkele rolstoelen gratis in bruikleen. Wil je zeker zijn van een rolstoel? Deze kun je van te voren telefonisch reserveren bij Zoo Veldhoven.

Hoe kan ik Zoo Veldhoven bereiken?

Om Zoo Veldhoven te bereiken, volg je met de auto de A2 richting Eindhoven en neem je de afslag naar de N2. Volg de borden naar Veldhoven en ga naar Kasteel 7 voor gratis parkeren. Met het openbaar vervoer, neem buslijn 401 vanaf station Eindhoven naar de halte "Zoo Veldhoven".

Hoeveel kost een ticket voor Zoo Veldhoven op Ticketveilig.nl?

Op Ticketveiling.nl bieden we aanzienlijke kortingen ten opzichte van van de reguliere prijs. Voor de meeste actuele aanbiedingen kun je onze website in de gaten houden. Dit geeft je de mogelijkheid om tickets met korting te bemachtigen!

Ontdek prachtige vogels bij Zoo Veldhoven met korting op Ticketveiling.nl

Bezoek Zoo Veldhoven en bewonder een schitterende collectie aan exotische vogels, van kleurrijke papegaaien tot elegante flamingo's. Profiteer van aantrekkelijke kortingen op je toegangstickets via Ticketveiling.nl!

Wintelresedijk 51
5507 PP Veldhoven

maandag
09:00 - 17:00
dinsdag
09:00 - 17:00
woensdag
09:00 - 17:00
donderdag
09:00 - 17:00
vrijdag
09:00 - 17:00
zaterdag
09:00 - 17:00
zondag
09:00 - 17:00