Mondo Verde

Mondo Verde

Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde
Mondo Verde

Tickets Familiepark Mondo Verde met korting

Beleef een onvergetelijke dag in Familiepark Mondo Verde, hét familiepark in Limburg. Dit unieke park in Landgraaf biedt voor ieder wat wils, van prachtige wereldtuinen en spannende attracties tot een indrukwekkend dierenpark.

Of je nu op zoek bent naar avontuur in de achtbanen, wilt wandelen door de prachtige wereldtuinen of de fascinerende dieren wilt bewonderen, Mondo Verde heeft voor iedereen iets te bieden. Het is de ideale plek om quality time door te brengen met het hele gezin!

Waar is Familiepark Mondo Verde gelegen?

Vanaf de afslag 44 van de A2 naar de N278 richting Kerkrade. Sla rechtsaf naar de Kloosterweg, daarna links naar de Mondo Verdeweg. Volg deze weg tot je Familiepark Mondo Verde aan je rechterkant ziet. Parkeer op de aangegeven parkeerplekken.

Wat zijn de parkeermogelijkheden bij het park?

Bij Familiepark Mondo Verde is het betaald parkeren. Een dagticket kost €8,50.

Hoe groot is het Familiepark Mondo Verde?

Familiepark Mondo Verde bestaat ongeveer uit 60 hectare. Het park biedt een een mix van attracties, wereldtuinen en dieren, waardoor het een ruime afwisselende ervaring biedt voor bezoekers van alle leeftijden.

Welke dieren kan ik zien in Familiepark Mondo Verde?

In het Familiepark zie je zwarte panters, leeuwen, tijgers, flamingo's, ringstaartmaki's en apen. Het park biedt een boeiende mix van exotische dieren en boerderijdieren in prachtige thematische omgevingen.

Welke attracties zijn er in Familiepark Mondo Verde?

Leef je uit in de verschillende waterattracties, waaronder de Splash! Ga zwevend door de lucht in de Mondo Volare of schreeuw het uit in Treno. Joehoe! Geniet van een bakje je koffie op het terras, terwijl de kinderen spelen in één van de twee speeltuinen.

Familiepark Mondo Verde met korting op Ticketveiling.nl

Bij Ticketveiling.nl kun je nu genieten van geweldige aanbiedingen op tickets voor Familiepark Mondo Verde! Ontdek de veelzijdige attracties, van avontuurlijke speeltuinen tot spannende rodelbanen. Bezoek Ticketveiling.nl voor de actuele aanbiedingen en om je tickets te bemachtigen!

Groene Wereld 10
6372PW Landgraaf

maandag
11:00 - 15:00
dinsdag
11:00 - 15:00
woensdag
11:00 - 15:00
donderdag
11:00 - 15:00
vrijdag
11:00 - 15:00
zaterdag
11:00 - 18:00
zondag
10:00 - 18:00