Kasteel Hoensbroek

Kasteel Hoensbroek

Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek
Kasteel Hoensbroek

Tickets Kasteel Hoensbroek met korting

Kasteel Hoensbroek, gelegen in het pittoreske Hoensbroek, is een van de grootste en best bewaarde kastelen van Nederland. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de middeleeuwen, biedt dit kasteel een unieke kans om terug in de tijd te stappen. Bezoekers kunnen genieten van diverse activiteiten, zoals interactieve tentoonstellingen, spannende speurtochten en rondleidingen door de prachtige zalen en torens.

Vergeet niet om je tickets vooraf aan te schaffen met korting via Ticketveiling.nl. Kasteel Hoensbroek is de perfecte bestemming voor een dagje uit vol cultuur, avontuur en geschiedenis!

Wat zijn de openingstijden van Kasteel Hoensbroek?

Kasteel Hoensbroek is dagelijks geopend van 10:00 tot 17:30 uur. Bekijk voor uitzonderingen en de actuele openingstijden altijd vooraf op de website van Kasteel Hoensbroek.

Hoe lang duurt een gemiddeld bezoek aan Kasteel Hoensbroek?

Een gemiddeld bezoek aan Kasteel Hoensbroek duurt meestal tussen de 2 en 3 uur. Deze tijd is vaak voldoende om de verschillende zalen, torens, en tentoonstellingen te verkennen, deel te nemen aan activiteiten en eventueel een rondleiding te volgen.

Wat is er te doen voor kinderen bij Kasteel Hoensbroek?

Heel veel! Kasteel Hoensbroek biedt leuke en educatieve activiteiten aan voor kinderen. Ga op een multimediale tour, ontdek 10 bijzondere plekken aan de hand van een speurtocht, ontmoet ridders en speel ouderwetse spellen. Kijk voor het volledige aanbod aan activiteiten en evenementen op de website van Kasteel Hoensbroek.

Zijn er eet- en drinkgelegenheden aanwezig op het kasteelterrein?

Jazeker! Geniet van een lekkere lunch in de gezellige kelderkeuken of neem plaats in restaurant De Blauwe Dame.

Is Kasteel Hoensbroek toegankelijk voor rolstoelgebruikers en mindervaliden?

Kasteel Hoensbroek heeft normaliter als enige kasteel in Nederland een lift en is grotendeels rolstoel toegankelijk. Ook is er een invalidenparkeerplaats op de gratis parkeerplaats, zo’n vijftig meter van de ingang.

Kasteel Hoensbroek met korting bij Ticketveiling.nl

Onze website biedt een breed scala aan musea met korting. Staat Kasteel Hoensbroek er op dit moment niet tussen? Geen probleem! Elke dag komen er nieuwe veilingen en deals bij. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de laatste kortingsacties. Zo ben je altijd verzekerd van de beste ticketdeals voor Kasteel Hoensbroek!

Klinkertstraat 118
6433 PB Hoensbroek

maandag
10:00 - 17:30
dinsdag
10:00 - 17:30
woensdag
10:00 - 17:30
donderdag
10:00 - 17:30
vrijdag
10:00 - 17:30
zaterdag
10:00 - 17:30
zondag
10:00 - 17:30