Grotten van Han

Grotten van Han

Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han
Grotten van Han

Tickets Grotten van Han met korting

Bezoek de Grotten van han (officiële naam Domaine des Grottes de Han) en ervaar een avontuur als geen ander. in de Belgische Ardennen. De Grotten van Han bezoeken biedt een fascinerende reis door een indrukwekkend ondergronds landschap, met druipsteenformaties en een onderaardse rivier. Tijdens je bezoek kun je kiezen voor Grotten van Han rondleidingen, waar deskundige gidsen je alles vertellen over de historie en geologie van deze grotten. Een mooie attractie die je niet mag missen is het 360° spektakel 'Origin'.

De Grotten van Han zijn omgeven door een prachtig Wildpark, waar je de kans krijgt om wilde dieren in hun natuurlijke habitat te zien. Je kunt het Wildpark te voet of met de Safari-car ontdekken.

Een bezoek aan de Grotten van Han is een leuke en educatieve activiteit voor het hele gezin. Plan je avontuur vandaag nog!

Wat is een PassHan ticket?

Een PassHan ticket geeft je toegang tot de Grotten van Han, Wildpark en het PrehistoHan museum.

Wat zijn de openingstijden van de Grotten van Han?

De openingstijden van de Grotten van Han en het Wildpark liggen tussen 09:30 en 18:00. Seizoensgebonden kunnen deze openingstijden afwijken. Kijk voor vertrek altijd op de website voor de actuele openingstijden.

Hoe lang duurt een bezoek aan de Grotten van Han?

Een bezoek aan de Grotten van Han duurt ongeveer 1,5 uur. Een bezoek aan Het Wildpark duurt circa 1,5 uur. Als je het Wildpark te voet bezoekt, neemt dit minimum 3 uur in beslag, afhankelijk van je ritme en voorkeur. Je mag namelijk tijdens de openingsuren zolang in het Park blijven als je wilt.

Is een bezoek aan de Grotten van Han geschikt voor kinderen?

Een bezoek aan de Grotten van Han is geschikt voor kinderen. De rondleidingen zijn boeiend en educatief, en het nabijgelegen Wildpark biedt een leuke en leerzame ervaring voor jong en oud. Op het grote plein is een speeltuin aanwezig.

Welke dieren kan ik zien in het Wildpark bij de Grotten van Han?

In het Wildpark leven een 650-tal dieren uit heel Europa. Op 250 hectare bos en prairie vind je bijzondere, bedreigde, beschermde dieren én de iconische Europese Big Five (de lynx, de beer, de wolf, de bizon en de veelvraat). Verder vind je in het park beren, herten, wolven. verschillende vogelsoorten en veel meer! Klik hier voor meer informatie over de dieren Het Wildpark.

Zijn de Grotten van Han en het Wildpark rolstoeltoegankelijk?

De bezoeken aan het Wildpark en de grot zijn niet aangepast aan rolstoelgebruikers. Je kunt wel deelnemen aan de Safari-car in het Wildpark indien je 1,5 u kan blijven zitten en zelf aan boord kunt gaan. Kinderwagens zijn ook niet toegankelijk in de grot en Het Wildpark. Er is een mogelijkheid om met de kinderwagen in Het Wildpark in de pendelbus te stappen om zo de rest van de route af te leggen.

Grotten van Han met korting bij Ticketveiling.nl

Ervaar de indrukwekkende Grotten van Han met korting via Ticketveiling.nl. Verken deze ondergrondse wonderen en kijk je ogen uit bij gigantische grotformaties. Bezoek de veiling van Ticketveiling.nl en haal je tickets met korting voor een onvergetelijke grot beleving!

Place Théo Lannoy 2
5580 Grotten van Han

maandag
10:00 - 18:00
dinsdag
10:00 - 18:00
woensdag
10:00 - 18:00
donderdag
10:00 - 18:00
vrijdag
10:00 - 18:00
zaterdag
10:00 - 18:00
zondag
10:00 - 18:00