Dierenpark Blanckendaell

Dierenpark Blanckendaell

Dierenpark Blanckendaell
Dierenpark Blanckendaell
Dierenpark Blanckendaell
Dierenpark Blanckendaell
Dierenpark Blanckendaell
Dierenpark Blanckendaell
Dierenpark Blanckendaell
Dierenpark Blanckendaell

Tickets Dierenpark Blanckendaell met korting

Op zoek naar een avontuurlijk dagje uit met het hele gezin? Bezoek Dierenpark Blanckendaell met kinderen en beleef een onvergetelijk avontuur! Dit prachtige dierenpark in Noord-Holland biedt een unieke ervaring voor jong en oud. Wat te doen in Dierenpark Blanckendaell? Ontdek een indrukwekkende groep dieren van over de hele wereld, van imposante zeearenden tot elegante giraffen. Stap aan boord van de Blanckendaell Express, ontdek de dieren terwijl de machinist er boeiende verhalen over vertelt, en leef je daarna uit in de avontuurlijke speeltuin!

Een dagje uit naar Dierenpark Blanckendaell is een perfect familie-uitje vol plezier. Plan je bezoek vandaag nog met Ticketveiling.nl

Wat zijn de openingstijden van Dierenpark Blanckendaell?

Dierenpark Blanckendaell is het hele jaar geopend. 7 dagen per week van 09:30 tot 17:00 uur. Bij slecht weer en in de winterperiode is het dierenpark wél geopend, maar voor het loket en het Cafetaria gelden andere openingstijden. Bekijk de actuele openingstijden op de website van Dierenpark Blanckendaell.

Hoe kan ik Dierenpark Blanckendaell bereiken?

De hoofdingang van het park is te vinden aan de Veilingweg 9. Volg met de auto de borden richting Middenmeer en neem afslag 11 (A7). Vanaf daar is het park goed aangegeven. Er is een ruime, gratis parkeerplaats beschikbaar direct naast het park.

Is Dierenpark Blanckendaell rolstoeltoegankelijk?

Het park is volledig rolstoelvriendelijk! Op het park zijn op diverse locatie invalidetoiletten. Daarnaast zijn er voldoende invalideparkeerplekken aanwezig en kun je ook gebruik maken van rolstoelen. Het advies is om van te voren telefonisch een rolstoel te reserveren.

Wat zijn de hoogtepunten van een bezoek aan Dierenpark Blanckendaell?

Geniet van het speelparadijs en mis de voedermomenten niet. Knuffel boerderijdieren, bewonder exotische dieren zoals giraffen en zeearenden, en maak een ritje met de Blanckendaell Express!

Wat gebeurt er bij slecht weer?

Veel van de dierenverblijven zijn overdekt, zodat je ook bij regen van je bezoek kunt genieten.

Dierenpark Blanckendaell met korting op Ticketveiling.nl

Wil je een geweldig dagje uit beleven in Dierenpark Blanckendaell? Check dan snel Ticketveiling.nl voor de beste deals met kortingen voor een onvergetelijk dagje uit met het hele gezin!

Veilingweg 9
1747 HG Tuitjenhorn

maandag
09:30 - 17:00
dinsdag
09:30 - 17:00
woensdag
09:30 - 17:00
donderdag
09:30 - 17:00
vrijdag
09:30 - 17:00
zaterdag
09:30 - 17:00
zondag
09:30 - 17:00