Boudewijn Seapark

Boudewijn Seapark

Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark
Boudewijn Seapark

Tickets Boudewijn Seapark met korting

Boudewijn Seapark in Brugge is de ideale bestemming voor een dag vol plezier voor het hele gezin. Het park biedt een breed scala aan attracties, waaronder een achtbaan en verschillende waterattracties. Een van de hoogtepunten is de indrukwekkende dolfijnenshow. De dolfijnen betoveren jong en oud met hun spectaculaire sprongen en kunstjes. Daarnaast zijn er ook andere shows met zeeleeuwen en zeehonden die zeker de moeite waard zijn.

Mis de kans niet om te profiteren van korting op je tickets door ze vooraf aan te schaffen via Ticketveiling.nl.

Wat zijn de openingstijden?

Het pretparkseizoen loopt van maart t/m september en zijn alle attracties buiten, binnen en de 3 voorstellingen met dolfijnen, zeeleeuwen en zeehonden inclusief in je ticket. Vanaf mei en bij mooi weer opent ook het outdoor waterpark Bobo’s Aquasplash. In het hoogseizoen is het park dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00 uur. Bekijk de actuele openingstijden voor jouw bezoek via de website van Boudewijn Seapark.

Moet ik mijn bezoek aan Boudewijn Seapark van tevoren reserveren?

Nee, je hoeft je bezoek aan Boudewijn Seapark niet van tevoren te reserveren.

Is Boudewijn Seapark geschikt voor (kleine) kinderen?

Ja, Boudewijn Seapark is geschikt voor (kleine) kinderen. Het park biedt diverse attracties zoals een paardenbaan, draaimolen, speeltuinen en een waterglijbanen. Daarnaast kunnen kinderen genieten van de dolfijnen- en zeeleeuwenshows. Binnen kun je in Bobo's binnenspeeltuin van maar liefst 2500m2 urenlang spelen.

Welke attracties zijn er te vinden in Boudewijn Seapark?

Boudewijn Seapark biedt een diverse mix van attracties: een avontuurlijk pretpark met botsauto's, een achtbaan, verschillende draaimolens en een zweefmolen. In het waterpark zijn er spectaculaire glijbananen en zwembaden. In het dolfinarium zijn dolfijnen, zeehonden en zeeleeuwen te bewonderen in hun verblijven en tijdens de shows!

Hoe kom ik bij Boudewijn Seapark?

Bereik Boudewijn Seapark via de E40, afrit 8, en volg de borden. Parkeren kan bij het park en kost €8 per auto. Kom je liever met het openbaar vervoer? Vanaf station Brugge neem je lijnbus 2, 72 of 74. Stap uit bij halte Sint-Michiels Park en wandel nog 200 meter tot de ingang van het park.

Boudewijn Seapark met korting bij Ticketveiling.nl

Onze website biedt een breed scala aan dierentuinen met korting. Staat Boudewijn Seapark er niet bij? Geen zorgen! Elke dag worden nieuwe veilingen en deals toegevoegd. Schrijf je hieronder in voor onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste kortingsacties. Zo mis je nooit een voordelige ticketdeal voor Boudewijn Seapark!

Alfons De Baeckestraat 12
8200 Brugge

maandag
10:00 - 18:00
dinsdag
10:00 - 18:00
woensdag
10:00 - 18:00
donderdag
10:00 - 18:00
vrijdag
10:00 - 18:00
zaterdag
10:00 - 18:00
zondag
10:00 - 18:00